Active Paintball

Pole do zabawy w wojnę na poważnie. Active Paintball mieści się w Prusach niedaleko Krakowa, na odpowiednio przygotowanym, leśnym terenie. Jako że do naturalnych przeszkód gospodarze dodali szereg sztucznych osłon, potyczki na kulki z farbą stwarzają sporo dodatkowych opcji dla miłośników paramilitarnych zabaw.

Podkrakowski Active Paintball zajmuje ok. 48 arów powierzchni, upstrzonej okopami, wrakami samochodów i podobnymi atrakcjami, wzbogacającymi zarówno krajobraz, jak też możliwości taktyczne. Specjalnością zakładu jest szeroko pojmowana organizacja czasu dla mniejszych i większych grup. Imprezy okolicznościowe dla przyjaciół i znajomych w rodzaju urodzin czy wieczoru kawalerskiego bądź panieńskiego, firmowe wyjazdy integracyjne i tym podobne wydarzenia. W zasadzie jedyny warunek wstępu na pole paintballowe to zebranie minimum 6 osób - z kolei maksymalny limit pojedynczej gry wynosi 18 uczestników.

Rzecz jasna Active Paintball z miejscowości Prusy pod Krakowem zapewnia całe niezbędne wyposażenie. Od ochronnych masek i mundurów aż po markery ze stosownym zapasem amunicji. Gracze mają do wyboru całe mnóstwo różnych scenariuszy i zasad, m.in. porwanie i odbijanie zakładnika, wykradanie flagi, obrona umocnień, każdy na każdego… Poza tym Active Paintball planuje rozwój specjalnej szkółki dla najmłodszych - regularne treningi paintballowe mają zaowocować m.in. poprawą sprawności fizycznej, umiejętności komunikacji, współpracy w zespole czy szybkiego i efektywnego myślenia.

Dodaj opinię

Ceny obowiązujące w Active Paintball w Prusach pod Krakowem - stan na wrzesień 2018:

  • 55 zł/os. za pakiet standard - niezbędny ekwipunek + zapas 100 kulek
  • 75 zł/os. za pakiet premium - wyposażenie + 300 kulek
  • 85 zł/os. za pakiet gold - potrzebny sprzęt + amunicja na 500 kulek
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Systematycznie rozwijany ośrodek paintballowy z Prus pod Krakowem. Głównym wyróżnikiem Active Paintball jest 48-arowe pole - na leśnym terenie, upstrzone naturalnymi i sztucznymi przeszkodami. Kolorową zabawę w wojnę może tutaj uskuteczniać od 6 do 18 osób jednocześnie. Rzecz jasna uczestnicy mają do wyboru wiele urozmaiconych wariantów rozgrywki. Idealnie na jakąkolwiek imprezę w większym gronie.

Active Paintball adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Active Paintball, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Active Paintball.
Ceny biletów / cennik wejść do Active Paintball. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 55 zł
    Active Paintball cena biletu normalnego: od 55 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Active Paintball opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij