GoKarting Center

Nowoczesny ośrodek motorsportu z szeroką ofertą na przyjemne (i/lub pożyteczne) spędzanie wolnego czasu. Naturalnie GoKarting Center w Krakowie to przede wszystkim tor kartingowy, jednakże na terenie obiektu organizowane są również zawody driftu, pokazy ewolucji na motocyklach, zloty pojazdów zabytkowych i podobne imprezy motoryzacyjne. Miłośnicy zapachu benzyny i palonych gum mają gwarancję przedniej zabawy.

Tymczasem wracając do podstawowej atrakcji… hala krakowskiego GoKarting Center ma 3600 m² powierzchni, a dzięki ogrzewaniu zachowuje pełną funkcjonalność przez okrągły rok. Sam tor gokartowy to licząca 360 metrów długości asfaltowa pętla, z zaawansowanymi i elastycznymi bandami Flexi Track, gwarantującymi maksymalne bezpieczeństwo. Minimalna szerokość trasy wynosi 7 m - tyle powinno wystarczyć do skutecznych manewrów wyprzedzania nie tylko w najbardziej oczywistych miejscach.

W podstawowym parku maszyn GoKarting Center z Krakowa znajduje się 20 pojazdów: 15 Sodi GT5 GPL z silnikiem Hondy (270 cm³, 9 KM) oraz 5 dwuosobowych Rimi Mini LPG, również wyposażonych w jednostki napędowe z Japonii (200 cm³, 6,5 KM). Do tego dochodzą gokarty dziecięce, z indywidualnie dobieraną mocą. Rzecz oczywista każdy musi przejść krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa, zachowania na torze oraz ubrać stosowny strój, zanim będzie mógł ruszyć na zmagania z czasem i rywalami.

W GoKarting Center w Krakowie nie mogło zabraknąć zaawansowanego systemu pomiaru czasu, z dokładnością do jednej tysięcznej sekundy. Warto wspomnieć, że gospodarze obiektu prowadzą nie tylko internetową klasyfikację najszybszych kierowców, ale też zajęcia akademii kartingowej. O możliwości zorganizowania imprezy okolicznościowej, firmowego szkolenia bądź konferencji już nie wspominając.

Dodaj opinię

Ceny w GoKarting Center w Krakowie - stan na wrzesień 2018:

 • 47 zł za jeden przejazd 8-minutowy gokartem jednoosobowym
 • 59 zł za jeden przejazd 8-minutowy gokartem dwuosobowym

Cennik ulgowy dla posiadaczy licencji wyścigowej GoKarting Center (jednorazowe wyrobienie karty to koszt ok. 25 zł):

 • 38 zł za jeden przejazd 8-minutowy gokartem jednoosobowym
 • 47 zł za jeden przejazd 8-minutowy gokartem dwuosobowym
 • 89 zł za trzy przejazdy 8-minutowe gokartem jednoosobowym tego samego dnia
 • 99 zł za karnet na trzy przejazdy 8-minutowe gokartem jednoosobowym w ciągu trzech miesięcy
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Centrum motorsportu, z nowoczesnym torem kartingowym jako główną atrakcją. Krakowskie GoKarting Center dysponuje ogrzewaną, świetnie wyposażoną halą. System pomiaru czasu mierzy rezultaty z dokładnością do 0,001 s, a w parku maszyn znajduje się ok. 20 gokartów. Od mocnych wyścigówek, przez pojazdy dwuosobowe, aż po gokarty dziecięce. Przyczepny, asfaltowy tor ma 360 m długości i elastyczne, bezpieczne bandy.

GoKarting Center adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do GoKarting Center, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem GoKarting Center.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do GoKarting Center. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 38 zł
  GoKarting Center cena biletu ulgowego: od 38 zł
 • od 47 zł
  GoKarting Center cena biletu normalnego: od 47 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: GoKarting Center opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij