Interaktywne Muzeum Flipperów - Krakow Pinball Museum

Czysta rozrywka w duchu oldskulu. Interaktywne Muzeum Flipperów - Krakow Pinball Museum w Krakowie to nie lada gratka dla wszystkich miłośników gier automatowych. Przede wszystkim tych analogowo-zręcznościowych stołów, choć wśród kilkudziesięciu maszyn znajdzie się też kilkanaście gier wideo (tudzież komputerowych/arcade). Mniejsza zresztą o nazewnictwo - grunt, że zabawa jest przednia.

Najlepiej świadczą o tym opinie zadowolonych gości oraz nagrody branży turystycznej. Interaktywne Muzeum Flipperów z Krakowa daje możliwość powrotu do dziecięcej radości, udowadniającej dzieciom i wnukom, że też było się dzieckiem, co bez flipperów byłoby o wiele trudniejsze - takie uzasadnienie znalazło się na wyróżnieniu dla Krakow Pinball Museum w konkursie “Odys” organizowanym przez Krakowską Izbę Turystyki. Kto walczył kiedyś z całych sił, aby metaliczną kulkę utrzymać w grze jak najdłużej i wykręcić jak najwyższy wynik punktowy (albo zapoznał się z systemowymi grami w starszych Windowsach) ten z pewnością dokładnie zna ten rodzaj magii.

A kto nie zna, w krakowskim Interaktywnym Muzeum Flipperów będzie miał dużo czasu aby sprawdzić, co takiego wciągającego mają dawne automaty. W przeciwieństwie do typowych salonów gier, tutaj nie trzeba zaopatrywać się w stos monet/żetonów. Wystarczy jeden bilet wstępu, aby do woli cieszyć się wszystkim maszynami Krakow Pinball Museum. Warto wiedzieć, że praktycznie wszystkie gry to odrestaurowane i przywrócone do pełnej sprawności maszyny sprzed wielu, wielu lat. Prawdziwe klasyki, niejednokrotnie wręcz białe kruki wśród flipperów i gier arcade.

Dodaj opinię

Ceny wejściówek do Krakow Pinball Museum - Interaktywnego Muzeum Flipperów w Krakowie ; stan na sierpień 2018:

 • 40 zł za bilet normalny
 • 20 zł za bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży do lat 18
 • 30 zł za bilet ulgowy dla studentów (z ważną legitymacją)
 • 100 zł za bilet rodzinny (2+2)

- Karty Przyjaciela Muzeum: nieograniczony wstęp dla posiadacza + przy każdym wejściu możliwość wprowadzenia jednej osoby towarzyszącej bez opłat:

 • 200 zł za miesiąc
 • 400 zł za 3 miesiące
 • 600 zł za 6 miesięcy
 • 800 zł za okrągły rok
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Istny Raj na Ziemi dla miłośników staroszkolnych gier zręcznościowych. Interaktywne Muzeum Flipperów w Krakowie oferuje ponad 70 pinballi i gier arcade video - wszystkie dostępne bez ograniczeń z jednym biletem. Krakow Pinball Museum bazuje na klasycznych, wręcz antycznych automatach. Przywrócone do świata żywych maszyny czarują swoją magią kolejne pokolenia spragnionych rozrywki graczy.

Interaktywne Muzeum Flipperów - Krakow Pinball Museum adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Interaktywne Muzeum Flipperów - Krakow Pinball Museum, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Interaktywne Muzeum Flipperów - Krakow Pinball Museum.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Interaktywne Muzeum Flipperów - Krakow Pinball Museum. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 20-30 zł
  Interaktywne Muzeum Flipperów - Krakow Pinball Museum cena biletu ulgowego: 20-30 zł
 • 40 zł
  Interaktywne Muzeum Flipperów - Krakow Pinball Museum cena biletu normalnego: 40 zł
 • 100 zł
  Interaktywne Muzeum Flipperów - Krakow Pinball Museum cena biletu rodzinnego: 100 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Interaktywne Muzeum Flipperów - Krakow Pinball Museum opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij