Klub Jazdy Konnej Mustang

W Klubie Jazdy Konnej „Mustang” (ul. Nad Zalewem 15) osoby początkujące i zaawansowane mogą skorzystać z jazdy rekreacyjnej zarówno na lonży jak i w maneżu. Zainteresowani mogą zapisać się do działającej w klubie sekcji sportowej poświęconej konkurencji ujeżdżania. Klub "Mustang" znajduje się w malowniczej dzielnicy Krakowa Wola Justowska nad rzeką Rudawą - 4 km od Błoni Krakowskich.

Do jazd rekreacyjnych zawsze gotowych jest ok. 10 koni - zarówno duże zwierzęta, jak też mniejsze kucyki. Do dyspozycji miłośników jeździectwa są tutaj dwie ujeżdżalnie otwarte, jedna ujeżdżalnia zadaszona, a ponadto lonżownik, karuzelę, myjkę, pensjonat dla koni oraz kawiarnię. A gdyby jeszcze było tego mało, Klub Jazdy Konnej Mustang w Krakowie zajmuje się organizacją imprez sportowo-rekreacyjnych (od typowo jeździeckiego hubertusa po urodziny, święta Bożego Narodzenia czy firmowe imprezy integracyjne), oferuje także noclegi w pokojach gościnnych.

Dodaj opinię

Atrakcja dla wszystkich, którzy w malowniczym otoczeniu krakowskiej Woli Justowskiej chcieliby dopiero spróbować jeździectwa, albo już po uszy zakochali się w koniach i przejażdżkach na ich grzbiecie. W “Mustangu” oferują m.in. szkolenia na lonży i maneżu, jazdy terenowe i treningi sportowego ujeżdżania. Do dyspozycji gości jest zwykle kilkanaście zwierząt.

Klub Jazdy Konnej Mustang adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Klub Jazdy Konnej Mustang, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Klub Jazdy Konnej Mustang.
Ceny biletów / cennik wejść do Klub Jazdy Konnej Mustang. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 40-150 zł
    Klub Jazdy Konnej Mustang cena biletu normalnego: 40-150 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Klub Jazdy Konnej Mustang opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij