Kort tenisowy Tenis-Net

Kto chciałby pograć w Krakowie w tenisa, ze znalezieniem kortów tenisowych nie będzie miał problemu. Na przykład zespół kortów tenisowych Tenis-Net, znajdujący się na ul. Białoprądnickiej 24 d, w północnej części miasta.

Na miłośników białego sportu czekają tutaj 3 pełnowymiarowe boiska do ich ulubionej dyscypliny sportu. Nawierzchnię wykonano z syntetycznej trawy, wypełnionej piaskiem kwarcowym, co zmniejsza ryzyko kontuzji. Krakowskie korty Tenis-Net są oświetlone, jeden z nich jest zadaszony. Na miejscu działa szkoła tenisa dla dzieci i dorosłych.

Dodaj opinię

Obiekty do jednej z najpopularniejszych gier na świecie. Do dyspozycji miłośników białego sportu są 3 korty z syntetyczną, trawiastą nawierzchnią. Wysypanie piasku kwarcowego ma dodatkowo zmniejszać ryzyko odniesienia urazu. Wszystkie korty posiadają oświetlenie, jeden znajduje się pod balonowym dachem. W ośrodku działa szkółka tenisowa dla dzieci i dorosłych.

Kort tenisowy Tenis-Net adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kort tenisowy Tenis-Net, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kort tenisowy Tenis-Net.
Ceny biletów / cennik wejść do Kort tenisowy Tenis-Net. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 50 zł
    Kort tenisowy Tenis-Net cena biletu normalnego: od 50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kort tenisowy Tenis-Net opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij