Kraków Valley Golf & Country Club

Choć wymaga dużego skupienia, jest bardzo towarzyski. Mogą w niego grać dorośli i dzieci, kobiety i mężczyźni, ludzie młodzi i w słusznym wieku. Charakterystyczny strój, etykieta i dość wysokie, związane z jego uprawianiem koszta, sprawiają, że golf postrzegany jest jako sport dla społecznej elity. Opakowanie ma więc dość sztywne. A w środku? W środku golf to świetna, rozluźniająca zabawa, której warto spróbować choćby raz, np. w okolicach Krakowa. W położonych 32 km na północny zachód od miasta Paczółtowicach (Paczółtowice 328) działa Kraków Valley Golf & Country Club.

Jest to pięknie wkomponowany w jurajski krajobraz kompleks golfowo-rekreacyjny, zajmujący obszar 160 ha. W jego granicach znajduje się 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, par 72, 6-dołkowe pole golfowe, par 18 przeznaczone do nauki gry oraz nowoczesna Akademia Golfa z Driving Range a także wypożyczalnia sprzętu.

Całkowita długość pola z professional tee wynosi 6518 m.

Dodaj opinię

Rozbudowany kompleks nastawiony na przyjemny, sportowy relaks. A mało co odpręża tak miło i skutecznie jak partyjka w golfa. Paczółtowicki ośrodek zajmuje 160 ha i posiada 2 główne pola: 18-dołkowe klasy mistrzowskiej i 6-dołkowe przeznaczone do nauki gry. Klub posiada również nowoczesną strzelnicę golfową typu driving range i bogato wyposażoną wypożyczalnię.

Kraków Valley Golf & Country Club adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kraków Valley Golf & Country Club, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kraków Valley Golf & Country Club.
Ceny biletów / cennik wejść do Kraków Valley Golf & Country Club. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 50-180 zł
    Kraków Valley Golf & Country Club cena biletu ulgowego: 50-180 zł
  • 100-360 zł
    Kraków Valley Golf & Country Club cena biletu normalnego: 100-360 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kraków Valley Golf & Country Club opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij