Krakow Valley Ski

By pojeździć na nartach nie trzeba zaraz wybywać z Krakowa do Zakopanego. Wystarczy wybrać się np. do Paczółtowic (Paczółtowice 328), gdzie znajduje się kompleks golfowo-rekreacyjny Krakow Valley Golf & Country Club.

Na jego terenie działa sztucznie oświetlony i dośnieżany stok narciarski z 2 trasami o długości: 750 m, 380 m oraz krótką trasą dla dzieci. Do dyspozycji narciarzy są 3 wyciągi narciarskie o długości 650 m, 350 m i 100 m. Bezpośrednio przy stoku funkcjonują wypożyczalnia i serwis sprzętu, punkty gastronomiczne oraz zaplecze socjalno-sanitarne. Na miejscu działa także szkółka narciarska.

Narciarze biegowi mogą zaś skorzystać z trasy biegowej, składającej się z 3 pętli o łącznej długości 7,5 km i różnicy poziomów sięgającej nawet 40 m.

Dodaj opinię
Krakow Valley Ski adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Krakow Valley Ski, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Krakow Valley Ski.
Ceny biletów / cennik wejść do Krakow Valley Ski. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-50 zł
    Krakow Valley Ski cena biletu ulgowego: 20-50 zł
  • 30-60 zł
    Krakow Valley Ski cena biletu normalnego: 30-60 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Krakow Valley Ski opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij