Krakowski Klub Jazdy Konnej

Krakowski Klub Jazdy Konnej serdecznie zaprasza miłośników koni do rozpoczęcia lub kontynuowania nauki jazdy w siodle. Jeździć na koniach mogą tutaj dzieci, które już ukończyły 7 lat. W stajniach KKJK są i duże konie, i małe kucyki - dzięki temu zarówno dorośli, jak też dzieci mają tutaj dogodne warunki do jazdy konnej. Bez względu na warunki fizyczne czy poziom zaawansowania umiejętności jeździeckich.

Krakowski Klub Jazdy Konnej tradycjami sięga roku końca XIX wieku - choć oficjalnie organizację zarejestrowano w 1932 roku. Zajęcia prowadzą tutaj wyłącznie odpowiednio wykwalifikowane osoby - cała kadra posiada legitymacje instruktorów rekreacji ruchowej.

Dodaj opinię

Organizacja zrzeszająca miłośników jeździectwa z historią zaczynającą się już w XIX stuleciu. Bogate tradycje to całkiem niezła gwarancja jakości świadczonych usług. Krakowski Klub Jazdy Konnej posiada całą niezbędną strukturę i kadrę do prowadzenia zarówno podstawowych lekcji, jak i treningów o profilu sportowym. Konie i kucyki również prezentują wysoką klasę.

Krakowski Klub Jazdy Konnej adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Krakowski Klub Jazdy Konnej, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Krakowski Klub Jazdy Konnej.
Ceny biletów / cennik wejść do Krakowski Klub Jazdy Konnej. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 20 zł
    Krakowski Klub Jazdy Konnej cena biletu ulgowego: od 20 zł
  • od 50 zł
    Krakowski Klub Jazdy Konnej cena biletu normalnego: od 50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Krakowski Klub Jazdy Konnej opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij