Propozycja w sam raz dla tych, którzy zwiedzając Kraków nie mają zamiaru zaniedbywać aktywności fizycznej i ruchu na świeżym powietrzu. Jako że Krakowski Park Linowy zazwyczaj działa od początku maja do końca października - przy czym w ostatnim miesiącu otwarty jest tylko w soboty i niedziele - to “firmowy” dla stolicy Małopolski smog nie powinien doskwierać. O pięknych okolicznościach przyrody zielonych, nadwiślańskich terenów już nie wspominając.
Na malowniczym terenie Krakowskiego Parku Linowego zbudowano 5 zróżnicowanych pod względem poziomu trudności (i nie tylko) torów przeszkód. Niektóre z nich znajdują się na wysokości nawet 9 metrów nad ziemią. Bądź wodą, jak ma to miejsce w przypadku niektórych tyrolek. Do wyboru są następujące trasy linowe:
W Krakowskim Parku Linowym nie ma miejsca na nudę. Do przejścia są m.in. chybotliwe platformy, rozmaite równoważnie, mosty tybetańskie, pajęcze sieci i wiele innych przeszkód. Niezmiernie satysfakcjonujących po ich pokonaniu. Dodatkowo na miejscu dostępne są innego rodzaju atrakcje - głównie dla dzieci - np. kule wodne, duże trampoliny ogrodowe czy trzyosobowe łódki. Nie zaszkodzi napomknąć, że Krakowski Park Linowy oferuje najmłodszym gościom (a raczej ich rodzicom) organizację niezapomnianych urodzin w Krakowie.
Ceny biletów i atrakcji Krakowskiego Parku Linowego z Krakowa - stan na wrzesień 2018:
Trasy linowe:
Atrakcje dodatkowe:
Kameralne, malowniczo położone nad Wisłą centrum aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Krakowski Park Linowy posiada pięć podstawowych torów przeszkód: od trasy wysokiej (nawet 9 m nad ziemią), przez warianty z samymi tyrolkami, aż po ścieżki z wyzwaniami dla dzieci. Dodatkowo do dyspozycji gości są atrakcje dodatkowe, takie jak kule wodne. 3-osobowe łódki czy ogrodowe trampoliny.