Krakowski Park Wodny

Jest największym w Polsce, jednym z największych w Europie. Kryje w sobie mnóstwo atrakcji, które poprawiają humor nawet zawodowym marudom i malkontentom. Doskonale bawią się tu dzieciaki, wielbiciele wodnych harców i miłośnicy zdrowego relaksu. Krakowski Park Wodny (ul. Dobrego Pasterza 126) oferuje swoim gościom 3 baseny o łącznej powierzchni 2000 m² wyposażone w bicze wodne, stacje hydromasaży dennych oraz bocznych, dzikie źródła, przeciwprądy, rwącą rzekę, tory do pływania, ścianki do wspinaczki. Przy basenach znajdują się leżanki z hydromasażami, wanny jacuzzi z wodą solankową a także sauny suche i parowe.

W basenach wyznaczone są obszary przygotowane do uprawiania wodnej koszykówki i piłki oraz tęczowa ścieżka stanowiąca atrakcję, dzięki której można „chodzić” po wodzie. Wielką przynętą parku są zjeżdżalnie wodne - 8 różnych o łącznej długości ok. 800 m. Praktycznie każda zapewnia dodatkowe emocje: czy to za sprawą wysokich prędkości (są ograniczenia wiekowe!), czy też za sprawą pontonów bądź efektów multimedialnych.

Najmłodsze dzieciaki mogą wyszaleć się do woli w brodziku wyposażonym m.in. w figury wieloryba i grzybka wydmuchujące z siebie fontanny ciepłej wody oraz tryskającą strużkami wody „Wyspę Piratów” otoczoną palmami i zjeżdżalniami. Temperatura wody wynosząca 29-30˚C oraz technologia oczyszczania wody oparta w 100% na zastosowaniu ozonu wszystkim gościom gwarantują wysoki komfort kąpieli.

Obiekt jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Swoją siedzibę ma w nim Wellness Club, w którym mieści się studio fitness z siłownią, studio tańca i ruchu, studio jogi oraz salon odnowy biologicznej.

Dodaj opinię

Jeden z największych aquaparków w Europie. Kompleksowo wyposażony ośrodek otwiera przed gośćmi całe morze atrakcji: hydromasaże, zjeżdżalnie (w sumie 10), tory pływackie, rwące rzeki, sauny, jacuzzi z solanką, strefę dziecięcą, leżanki, sprzęt do sportów wodnych, ścianki wspinaczkowe i wiele innych. Na terenie obiektu działa też fitnessowy Wellness Club.

Krakowski Park Wodny adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Krakowski Park Wodny, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Krakowski Park Wodny.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Krakowski Park Wodny. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-53 zł
    Krakowski Park Wodny cena biletu ulgowego: 20-53 zł
  • 24-66 zł
    Krakowski Park Wodny cena biletu normalnego: 24-66 zł
  • 54-99 zł
    Krakowski Park Wodny cena biletu rodzinnego: 54-99 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Krakowski Park Wodny opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij