Kręgielnia Plac Nowy 1

Przytulny i stylowy lokal na Kazimierzu. Plac Nowy 1 zajmuje trzy kondygnacje kamienicy pod takim właśnie adresem: na piętrze działa klub z muzyką na żywo (przede wszystkim graną przez DJ-ów), na parterze mieści się restauracja ze zróżnicowanym menu, z kolei podziemia zaadaptowano na kręgielnię. Krótko rzecz ujmując: nader kompleksowa oferta dla turystów, którzy wolą poznawać Kraków wieczorową porą.

Kręgielnia Plac Nowy 1 w Krakowie to stosunkowo nowy obiekt sportowy - dlatego też miłośnicy bowlingu mogą spodziewać się rozbudowanego zestawu udogodnień. Grę w kręgle umożliwia 6 zaawansowanych technologicznie torów, każdy przystosowany dla maksymalnie ośmiu uczestników wzajemnej rywalizacji. System zliczania punktów każdego z graczy z osobna to w takich okolicznościach rzecz niezbędna. Specjalistyczne obuwie do gry w kręgle wliczone jest w cenę biletu/rezerwacji.

Do dyspozycji gości krakowskiej kręgielni Plac Nowy 1 jest także minibar: słone przekąski, pizze i rozmaite napoje, mniej bądź bardziej wyskokowe. Po bardziej wyrafinowane menu rzecz jasna najlepiej wybrać się do restauracji. Oczywiście cały “gastronomiczno-rozrywkowy” kompleks Plac Nowy 1 oferuje także organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, firmowych, towarzyskich, integracyjnych etc.

Dodaj opinię

Cennik kręgielni Plac Nowy 1 w Krakowie - stan na wrzesień 2018:

  • 59 zł/h do godziny 17:00 od niedzieli do środy
  • 79 zł/h do godziny 17:00 od czwartku do soboty
  • 79 zł/h po 17:00 od niedzieli do środy
  • 99 zł/h po 17:00 od czwartku do soboty
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Jeden z lokali funkcjonujących pod tą samą marką (i w tym samym budynku na Kazimierzu), obok klubu muzycznego i eleganckiej restauracji. Kręgielnia Plac Nowy 1 w Krakowie to nowoczesny obiekt, z 6 torami bowlingowymi wyposażonymi we wszelkie niezbędne i zwiększające komfort gry nowinki technologiczne. Specjalne obuwie goście otrzymują w cenie, na miejscu mogą też skorzystać z minibaru.

Kręgielnia Plac Nowy 1 adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia Plac Nowy 1, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia Plac Nowy 1.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Kręgielnia Plac Nowy 1. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 59 zł
    Kręgielnia Plac Nowy 1 cena biletu normalnego: od 59 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia Plac Nowy 1 opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij