Lodowisko MKS Cracovia

Zwolennicy łyżwiarstwa twierdzą, że aktywuje ona więcej mięśni niż bieganie czy jazda na rowerze, wyśmienicie kształtuje i wzmacnia nogi, podnosi także ogólną koordynację i sprawność ruchową.

Jazdę na lodzie można uprawiać w Krakowie zarówno na lodowiskach całorocznych, jak i sezonowych. Całorocznym jest profesjonalne, nowoczesne Lodowisko MKS „Cracovia” (ul. Siedleckiego 7). Znajduje się ono w zadaszonej hali z trybunami na ponad 2600 osób. Wymiary jego tafli wynoszą 28×58 m. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia łyżew.

Dodaj opinię

Domowa hala czołowej w Polsce drużyny hokejowej, wykorzystywana również na potrzeby ogólnodostępnej rekreacji. Lodowisko Cracovii oczywiście działa przez cały rok, działa też wypożyczalnia. Tafla jest pełnowymiarowa: 58 m długości i 28 m szerokości. Kultowa dla wielu kibiców arena powstała w latach 1958-61, jej trybuny mogą pomieścić niespełna 2600 widzów.

Lodowisko MKS Cracovia adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Lodowisko MKS Cracovia, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Lodowisko MKS Cracovia.
Ceny biletów / cennik wejść do Lodowisko MKS Cracovia. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 7-9 zł
    Lodowisko MKS Cracovia cena biletu ulgowego: 7-9 zł
  • 9-11 zł
    Lodowisko MKS Cracovia cena biletu normalnego: 9-11 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Lodowisko MKS Cracovia opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij