Lodowisko Origo

Pod namiotem kryje się również lodowisko na terenach zespołu basenów OSiR Krakowianka (ul. Eisenberga 2). Funkcjonuje ono od listopada do marca. Wymiary jego tafli wynoszą 30/20 m. Mieści się przy nim wypożyczalnia i ostrzarnia łyżew oraz niewielki bufet.

Dodaj opinię

Sezonowy obiekt, budowany na opuszczonym terenie dawnego kompleksu basenowego “OSiR Krakowianka”. Lodowisko pod namiotem zazwyczaj funkcjonuje od połowy listopada do połowy marca - wiele zależy od warunków atmosferycznych i wydajności systemu sztucznego mrożenia tafli. Arena ma zwykle 600 m², otwierana jest też wypożyczalnia i punkt serwisowania łyżew.

Lodowisko Origo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Lodowisko Origo, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Lodowisko Origo.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Lodowisko Origo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij