OJK Elanus

Następca kultowego dla wielu krakowian Ośrodka Jazdy Konnej Eden-PolSad, zamkniętego pod koniec 2017 roku po zamieszaniu związanym z procedurami dzierżawy terenu. Ostatecznie znaleźli się inni miłośnicy jeździectwa i rekreacji w siodle, którzy wydzierżawili problematyczną działkę i otworzyli Ośrodek Jazdy Konnej Elanus. Tym samym na dwuhektarowym, parkowym terenie wciąż istnieje możliwość rekreacji na koniach.

Gospodarze proponują oprowadzanie dzieci na kucykach, naukę jazdy konnej od podstaw, kursy indywidualne, zaawansowane treningi sportowe, obozy jeździeckie oraz hipoterapię. Ośrodek jazdy konnej posiada zarówno krytą halę, jak też otwartą, piaskową ujeżdżalnię o wymiarach 60×40 metrów. Ponadto Elanus w Krakowie dysponuje także parkurem z crossowymi przeszkodami, wyremontowanymi stajniami, pensjonatem dla koni oraz własnymi pastwiskami.

Dodaj opinię

Ośrodek jeździecki, którego działalność jest skierowana przede wszystkim do osób początkujących. OJK Elanus posiada kilka ujeżdżalni - zarówno na świeżym powietrzu, jak też w zadaszonej hali. Istnieje możliwość wzięcia kilku indywidualnych lekcji lub wzięcia udziału w obozie sportowym. Organizowane są także treningi dla zaawansowanych oraz zajęcia hipoterapii.

OJK Elanus adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do OJK Elanus, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem OJK Elanus.
Ceny biletów / cennik wejść do OJK Elanus. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 35 zł
    OJK Elanus cena biletu normalnego: od 35 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: OJK Elanus opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij