Ośrodek Rekreacji Tabun

Miłośnicy jazdy konnej mogą skorzystać m.in. z usług Ośrodka Rekreacji i Rehabilitacji Konnej Tabun (ul. Ireny Kosmowskiej 12). Oferuje on kursy jazdy konnej dla osób początkujących, doskonalenie nabytych umiejętności, przygotowanie do zawodów rekreacyjnych w skokach, ujeżdżeniu oraz rajdów, rajdy i obozy jeździeckie, a także zajęcia hipoterapeutyczne.

Jeśli chodzi o infrastrukturę krakowski "Tabun" dysponuje m.in. specjalną krytą halą do wszelkiego typu zajęć, lekcji jeździeckich i sesji terapeutycznych z udziałem koni. Do tego dochodzą zewnętrzne ujeżdżalnie i parkury, stajnie, siodlarnia, szatnie dla jeźdźców etc. Co się zaś tyczy zwierzyńca, ośrodek zazwyczaj ma pod swoją opieką ponad 20 koni o zróżnicowanej charakterystyce.

Dodaj opinię

Centrum hippiczne zajmujące się właściwie wszystkimi sprawami związanymi z końmi. Od hodowli i opieki nad kolejnymi pokoleniami zwierząt, przez naukę jazdy wierzchem na praktycznie każdym poziomie i kolonie sportowe, aż po zajęcia hipoterapeutyczne. W “Tabunie” na jeźdźców czeka zwykle ponad 20 różnych koni, ośrodek posiada rozległe zaplecze infrastrukturalne.

Ośrodek Rekreacji Tabun adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ośrodek Rekreacji Tabun , zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ośrodek Rekreacji Tabun .
Ceny biletów / cennik wejść do Ośrodek Rekreacji Tabun . Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 25 zł
    Ośrodek Rekreacji Tabun cena biletu normalnego: od 25 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ośrodek Rekreacji Tabun opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij