Ośrodek Sportu „Podwawelski”

Ośrodek Sportu Kultury i Rekreacji „Podwawelski” (ul. Komandosów 21) oferuje 7 sal o łącznej powierzchni 1080 m², w których odbywają się zajęcia fitness, kursy tańca, zawody sportowe. Dysponuje także siłownią oraz solarium.

Wachlarz dyscyplin oferowanych amatorom aktywnego wypoczynku przez OSKiR Podwawelski w Krakowie jest zresztą znacznie szerszy. Do wyboru są jeszcze m.in. boks czy tenis stołowy. W tym gronie niewątpliwie oryginalnością wyróżnia się sekcja modelarska - budowanie miniaturowych replik samolotów bądź własnych, latających konstrukcji to z pewnością interesujący sposób na spędzanie wolnego czasu i przyjemny relaks.

Dodaj opinię

Klub łączący kilka różnych sekcji, którym niejednokrotnie daleko do najdrobniejszego choćby pokrewieństwa. Generalnie “Podwawelski” specjalizuje się w dyscyplinach “salowych”, takich jak taniec, taniec akrobatyczny, fitness, tenis stołowy czy boks. Prowadzi też - i to z sukcesami - modelarnię lotniczą. Klub posiada 7 różnego rodzaju sal, siłownię oraz solarium.

Ośrodek Sportu „Podwawelski” adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ośrodek Sportu „Podwawelski”, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ośrodek Sportu „Podwawelski”.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ośrodek Sportu „Podwawelski” opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij