Paintball Center

Zabawa w wojnę w towarzysko-rozrywkowym wymiarze. Paintball Center Kraków specjalizuje się w organizacji szeroko pojmowanych imprez integracyjnych - od firmowego team building, przez wydarzenia w rodzaju urodzin czy wieczoru panieńskiego/kawalerskiego po spontaniczną rozrywkę dla paczki znajomych i przyjaciół. Nie ma to jak odrobina sportowej rywalizacji i ponadnormatywne dawki adrenaliny.

Potyczki z użyciem markerów i kulek wypełnionych farbą mogą się toczyć według wielu ciekawych scenariuszy. Paintball Center w Krakowie proponuje m.in. przechwytywanie flagi przeciwnej drużyny, eskortę/eliminację VIP-a, team deathmatch, walkę i neutralną flagę czy “pojedynki rewolwerowców”. Organizator posiada własne pole paintballowe, usytuowane na wschodnim skraju Lasu Wolskiego. Wprawdzie rzeźba terenu jest cokolwiek mało urozmaicona, ale sztuczne przeszkody wszelkiego typu zdecydowanie zwiększają wachlarz taktycznych możliwości.

Oczywiście w każdym przypadku należy mieć na względzie zasady bezpieczeństwa. Przed każdą rozgrywką w krakowskim Paintball Center uczestnicy przechodzą obowiązkowe szkolenie z prawidłowego posługiwania się paramilitarnym sprzętem oraz reguł zachowania. Nad przestrzeganiem zasad czuwa sędzia. Rzecz jasna paintballowi żołnierze otrzymują także niezbędne wyposażenie, w tym komplet ochraniaczy i odzieży ochronnej.

Dodaj opinię

Ceny w Paintball Center Kraków - stan na wrzesień 2018:

 • koszt pakietu startowego (komplet wyposażenia i ochraniaczy, szkolenie z zasad bezpieczeństwa i prawidłowej obsługi sprzętu):
  • 45 zł/os. dla grup liczących od 6 do 9 uczestników
  • 40 zł/os. dla grup liczących od 10 do 19 uczestników
  • 35 zł/os. dla grup liczących 20 i więcej uczestników
 • oferta dla osób z własnym wyposażeniem:
  • 20 zł/os. za wstęp na pole paintballowe
  • 15 zł za wypożyczenie markera
  • 15 zł za wypożyczenie butli HP ze sprzężonym powietrzem
  • 15 zł za wypożyczenie maski
  • 15 zł za wypożyczenie munduru
 • dodatkowa amunicja - 100 kulek po 15 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Fachowo przygotowane pole bitwy na kulki z farbą, położone tuż przy Lesie Wolskim. Wprawdzie Paintball Center w Krakowie znajduje się na otwartym, bezdrzewnym terenie, ale liczne i rozmaite, sztuczne przeszkody zdecydowanie wzbogacają potyczki oraz jej taktyczny aspekt. Organizator oferuje kilka odmiennych scenariuszy rozgrywki, zapewnia też wszystkim uczestnikom potrzebny sprzęt, ochraniacze i szkolenia.

Paintball Center adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Paintball Center, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Paintball Center.
Ceny biletów / cennik wejść do Paintball Center. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 20 zł
  Paintball Center cena biletu normalnego: od 20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Paintball Center opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij