Paintball Compass

Jednym z organizatorów i animatorów paintballa w Krakowie jest firma "COMPASS", która posiada własne pole znajdujące się w dzielnicy Borek Fałęcki. Pole jest profesjonalnie przygotowane do gry w paintball - zalesiony teren z całą masą rozmaitych przeszkód. System okopów i nasypów, osłony z metalowych beczek, płotki, słowem: wszystko, co może umilić i urozmaicić zabawę w wojsko.

Jednorazowo w grze może brać udział od 6 do 24 osób. W formie relaksu po zawodach można zorganizować sobie grilla na przeznaczonym do tego miejscu. Czas jednej rozgrywki wraz ze szkoleniem to około 2-3 godzin - standardowy pakiet wyposażenia zapewnia domorosłym żołnierzom amunicję w liczbie 200 kulek.

Dodaj opinię

Strzelanie do siebie kulkami z farbą stało się już popularną rozrywką, ma też spory potencjał sportowy. Compass dysponuje własnym, profesjonalnie przygotowanym polem do gry - w pobliskim lesie, ze zmyślnie ukształtowanym dzięki okopom, płotkom i innym przeszkodom terenem. Przed bitwą uczestnicy przechodzą stosowne szkolenie i otrzymują kompletne wyposażenie.

Paintball Compass adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Paintball Compass, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Paintball Compass.
Ceny biletów / cennik wejść do Paintball Compass. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 40 zł
    Paintball Compass cena biletu normalnego: od 40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Paintball Compass opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij