Paintball SafeWar

SafeWar - Paintball jest to firma zajmująca się obsługą imprezy paintballowej. Każdą tworzoną imprezę starają się opierać na oryginalnych ale sprawdzonych scenariuszach - tak aby zaangażowani byli wszyscy uczestnicy i aby każdy doznał niesamowitych emocji i wrażeń.

Areną potyczek jest odpowiednio przygotowany teren przy ul. Widłakowej w Krakowie, nad południowymi brzegami Wisły. Rzeczony obszar do gry w paintballa łączy w sobie naturalne przeszkody terenowe w zielonym lesie ze sztucznie wytworzonymi okopami, osłonami z beczek, worków z piaskiem itd. Gospodarze z SafeWar proponują 3 główne scenariusze batalii: walkę o flagę, team deathmatch (wygrywa ta drużyna, która trafieniami wyeliminuje przeciwników) oraz "Obronę Częstochowy" - jeden team zdobywa flagę we wrogiej bazie, drugi broni jej i utrzymuje pozycje.

Dodaj opinię

Wzuć ochraniacze, założyć maski na oczy, chwycić markery w dłoń i hajda na wroga! Bawi się tak coraz więcej osób. Pole paintballowe Safewar pozwala rozgrywać 3 podstawowe scenariusze zaciętych potyczek. Arena do wojny na kolorowe kulki ma ok. dwóch hektarów. Została tak zaprojektowana i najeżona przeszkodami, by zapewnić jak najlepsze wrażenia z batalii.

Paintball SafeWar adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Paintball SafeWar, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Paintball SafeWar.
Ceny biletów / cennik wejść do Paintball SafeWar. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 70 zł
    Paintball SafeWar cena biletu normalnego: od 70 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Paintball SafeWar opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij