Royal Kraków Golf & Country Club

W Ochmanowie, 20 km na południowy wschód od miasta działa pole golfowe Royal Kraków Golf & Country Club (Ochmanów 124). Zajmuje ono obszar 43 ha, na którym mieści się 9-dołkowe pole golfowe par 72 oraz Akademia Golfowa złożona z Driving Range z 5 zadaszonymi stanowiskami i 10 otwartymi, putting i chipping area oraz practice green z bunkrem.

Dodaj opinię

“Mały” (43-hektarowy) raj dla wszystkich lubujących się w bodaj najbardziej dżentelmeńskiej grze. Główne pole to liczący 9 dołków Par 72. Pagórkowaty, malowniczy teren gwarantuje doskonałe doznania z wbijania kolejnych piłeczek. A kto nie wie jak machać kijem, będzie miał doskonałe warunki w Akademii Golfowej, przystosowanej do nauki każdego typu uderzeń.

Royal Kraków Golf & Country Club adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Royal Kraków Golf & Country Club , zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Royal Kraków Golf & Country Club .
Ceny biletów / cennik wejść do Royal Kraków Golf & Country Club . Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 40-85 zł
    Royal Kraków Golf & Country Club cena biletu ulgowego: 40-85 zł
  • 80-170 zł
    Royal Kraków Golf & Country Club cena biletu normalnego: 80-170 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Royal Kraków Golf & Country Club opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij