Siepraw Ski

W Sieprawiu położonym 23 km na południe od Krakowa znajduje się kompleks sportowo - wypoczynkowy Siepraw Ski. W jego obrębie mieści się 5 wyciągów orczykowych, jedna szkolna linka, oraz 4 zróżnicowane pod względem trudności trasy narciarskie o różnicy wzniesień sięgającej od 30 do 60 m.

Jest tu także specjalna trasa dla snowboardzistów czynna w zależności od warunków śniegowych. Trasy są ratrakowane, sztucznie oświetlone i dośnieżane. Przy kompleksie zlokalizowana jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, serwis, szkółka narciarska a także parkingi i zaplecze gastronomiczne oraz sanitarne.

Dodaj opinię
Siepraw Ski adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Siepraw Ski, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Siepraw Ski.
Ceny biletów / cennik wejść do Siepraw Ski. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-35 zł
    Siepraw Ski cena biletu normalnego: 15-35 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Siepraw Ski opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij