Stacja Narciarska Zarabie Sport

Sporą popularnością wśród krakowian i gości królewskiego grodu cieszy się Stacja Narciarska Zarabie Sport (ul. Jodłowa) w położonych 30 km na południe Myślenicach. Znajdują się tam 2 koleje krzesełkowe: 1 i 4-osobowa oraz 2 wyciągi talerzykowe. Do dyspozycji gości są 4 trasy narciarskie o długości 1100 m, 900 m, 300 m, 200 m. Trasy są ratrakowane, sztucznie oświetlone i dośnieżane.

Na terenie stacji znajduje się wypożyczalnia i serwis narciarski, szkółka narciarska, punkty małej gastronomii i karczma regionalna na szczycie Góry Chełm. W pobliżu dolnej stacji 4-osobowej kolejki krzesełkowej mieści się parking. Wielką atrakcją jest stojąca w pobliżu karczmy wieża widokowa, z jakiej podziwiać można panoramę Beskidu Wyspowego i Gorców, a przy odpowiednich warunkach atmosferycznych, dojrzeć nawet Tatry.

Dodaj opinię
Stacja Narciarska Zarabie Sport adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stacja Narciarska Zarabie Sport, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stacja Narciarska Zarabie Sport.
Ceny biletów / cennik wejść do Stacja Narciarska Zarabie Sport. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 12-16 zł
    Stacja Narciarska Zarabie Sport cena biletu ulgowego: 12-16 zł
  • 14-18 zł
    Stacja Narciarska Zarabie Sport cena biletu normalnego: 14-18 zł
  • 38-76 zł
    Stacja Narciarska Zarabie Sport cena biletu rodzinnego: 38-76 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stacja Narciarska Zarabie Sport opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij