Stadnina Nad Rudawą

Stajnia położona jest w malowniczej okolicy zakola rzeki Rudawy, pomiędzy ulicami Mydlnicką i Armii Krajowej. Stadnina nad Rudawą to oaza tradycyjnego jeździectwa w samym centrum Krakowa.

Ośrodek jazdy konnej dysponuje dwiema ujeżdżalniami - trawiastą oraz piaskową, które umożliwiają zarówno trening skokowy czy ujeżdżeniowy, jak i naukę podstaw jeździectwa. A także siodłanie, czyszczenie czy obchodzenie się z koniem. Dla osób które nigdy nie miały styczności z koniem, stadnina proponuje jazdę na lonży lub spacer pod czujnym okiem instruktora.

Dodaj opinię

Całoroczny ośrodek jeździecki, dysponujący m.in. własnymi łąkami i pastwiskami, siodlarnią czy dwiema ujeżdżalniami - trawiastą i piaskową. W stajniach na stałe przebywa ok. 10 zwierząt o odmiennych charakterach. Początkujący mogą tu wziąć kilka przydatnych lekcji, dla bardziej doświadczonych obsługa przygotuje tor przeszkód lub dłuższy wypad po ładnym terenie.

Stadnina Nad Rudawą adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina Nad Rudawą, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina Nad Rudawą.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stadnina Nad Rudawą opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij