Strzelnica Kobra

Podobnie jak golf wymaga niezwykłej koncentracji. Nie jest wprawdzie tak eleganckim sportem, lecz jego potencjał towarzyski wydaje się być porównywalny. Strzelectwo można uprawiać w Krakowie m.in. w Strzelnicy Kobra (ul. Fabryczna 17).

Znajduje się tam 6 torów strzeleckich, oddzielonych od siebie przesłonami. Strzelnica Kobra wyposażona jest w system elektrycznych tarcz przesuwnych oraz elektrycznych tarcz obrotowych umożliwiający przygotowanie pola tarczowego na dowolnych odległościach. Ze strzelnicy mogą korzystać osoby posiadające broń sportową i bojową, jak też nie mający jej sympatycy strzelectwa, dla których działa na miejscu wypożyczalnia. Wszystkim fachową pomocą służą na miejscy instruktorzy strzelectwa.

Dodaj opinię

Obiekt w którym każdy, w kontrolowanych, bezpiecznych warunkach i pod czujnym okiem fachowych instruktorów, może śmiało sprawdzić się w strzelectwie. W arsenale “Kobry” znajduje się ok. 30 modeli: od broni sportowej, przez pistolety, rewolwery i pistolety maszynowe, aż po gładkolufowe strzelby. Strzelnica posiada 6 odrębnych torów i wszelkie rodzaje tarcz.

Strzelnica Kobra adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Strzelnica Kobra, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Strzelnica Kobra.
Ceny biletów / cennik wejść do Strzelnica Kobra. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 40 zł
    Strzelnica Kobra cena biletu normalnego: od 40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Strzelnica Kobra opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij