Strzelnica Kraków Valley

Strzelnica jest również jedną z atrakcji kompleksu golfowo-rekreacyjnego Kraków Valley Golf & Country Club (Paczółtowice 328) położonego 32 km na północny zachód od Krakowa. Mieści się ona w krytym obiekcie, gdzie znajduje się 5 stanowisk do strzelania z broni krótkiej z możliwością ustawiania tarcz w odległości od 10 do 25 m oraz 5 stanowisk do strzelania na odległość 50 m, są także stanowiska do prowadzenia strzelań w ruchu poprzecznym i podłużnym.

Na miejscu można skorzystać z broni obiektowej i gładkolufowej a także pomocy instruktorów strzelectwa.

Dodaj opinię

Obiekt przystosowany do praktykowania wielu różnych rodzajów strzelania. Strzelnica Kraków Valley posiada łącznie kilkanaście stanowisk, z celem w odległości od 10 do 50 m. Są także tory do strzelania w ruchu i poruszających się tarcz. Placówka posiada bardzo szeroki wybór broni: od rewolwerów i pistoletów, przez broń gładkolufową, aż po małokalibrowe karabiny.

Strzelnica Kraków Valley adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Strzelnica Kraków Valley, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Strzelnica Kraków Valley.
Ceny biletów / cennik wejść do Strzelnica Kraków Valley. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 30-50 zł
    Strzelnica Kraków Valley cena biletu normalnego: 30-50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Strzelnica Kraków Valley opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij