Tor kartingowy Le Mans

Kameralny obiekt sportowy dla miłośników 4 kółek i szybkiej jazdy, mieszczący się na terenie jednego z dużych centrów handlowych. Tor kartingowy Le Mans w Krakowie okresowo zajmuje stosunkowo niewielki plac przy zewnętrznym parkingu.

Taka cokolwiek ograniczona przestrzeń być może nie pozwala domorosłym kierowcom na pełne rozwinięcie skrzydeł, ale trzeba mieć na uwadze przeznaczenie toru kartingowego. Le Mans z Krakowa służy przede wszystkim rozrywce i rekreacji. Poważny trening sportowych umiejętności następców Roberta Kubicy należy raczej zorganizować w innym miejscu. Co nie zmienia faktu, że jazda gokartami nawet w takich “spartańskich” warunkach sprawia mnóstwo frajdy.

Krakowski tor kartingowy Le Mans wytyczają rzędy opon - rzecz jasna odpowiednio mocno związanych ze sobą, aby zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Generalnie konfigurację trasy można krótko scharakteryzować jako "wszystkiego po trochu". Są zarówno dłuższe proste i szybkie zakręty, jak też szykany i ciasne nawroty, przed którymi trzeba nieco przyhamować.

Dodaj opinię

Ceny na torze kartingowy Le Mans w Krakowie - stan na wrzesień 2018:

 • 28 zł za 10 minut
 • 56 zł za 22 minuty
 • 84 zł za 35 minut
 • 140 zł za 60 minut
 • + 8 zł za zakup niezbędnej kominiarki

Vouchery na 10-minutowe wyścigi:

 • 28 zł za jedną sesję
 • 56 zł za dwie sesje
 • 112 zł za 4 sesje
 • 168 zł za 6 sesji
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Niewielka pętla do wyścigów gokartów, wytyczona na terenie parkingu jednej z dużych galerii handlowych w Krakowie. Tor kartingowy Le Mans powstał z myślą o rekreacyjnej jeździe i przyjacielskiej rywalizacji - osoby myślące o karierze kierowcy raczej wybiorą inne obiekty do sportowych treningów. Wprawdzie trasa nie należy do najdłuższych, ale jest odpowiednio zróżnicowana aby zapewnić radość z jazdy.

Tor kartingowy Le Mans adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Tor kartingowy Le Mans, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Tor kartingowy Le Mans.
Ceny biletów / cennik wejść do Tor kartingowy Le Mans. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 28 zł
  Tor kartingowy Le Mans cena biletu normalnego: od 28 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Tor kartingowy Le Mans opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij