Związek Strzelectwa Dynamicznego

Związek Strzelectwa Dynamicznego znajduje się przy Hotelu „Twierdza” (miejscowość Zielonki tuż pod Krakowem, ul. Do Fortu 8) są to stare fortyfikacje w zwane "Twierdzą Kraków". Mieści się ona w miejscu, w którym w przeszłości znajdowały się stanowiska artyleryjskie, zaadaptowane obecnie na tory strzeleckie. Mogą z niej korzystać także osoby nie posiadające własnej broni. Na miejscu funkcjonuje bowiem wypożyczalnia, dostępna jest także fachowa porada instruktora.

Na marginesie: krakowski Związek Strzelectwa Dynamicznego w Krakowie korzysta również ze Strzelnicy Pasternik, urządzonej na starym poligonie wojskowym. Tak wdzięcznie nazwany teren do ćwiczeń i manewrów miał 15 ha terenu zielonego oraz - co dla pasjonatów strzelectwa zdecydowanie ważniejsze - doskonale wyposażone tory strzelnicze.

Dodaj opinię

Strzelnica urządzona na wałach pozostałych po Forcie 45 Twierdzy Kraków, współcześnie przekształconym w hotel. Stanowiska w naturalny sposób charakteryzują się znacznym zróżnicowaniem i dają duże możliwości zaaranżowania ciekawych, zmiennych warunków do strzelania. Związek Strzelectwa Dynamicznego zajmuje się organizacją tak zawodów, jak i szkoleń.

Związek Strzelectwa Dynamicznego adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Związek Strzelectwa Dynamicznego, zobacz gdzie w Krakowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Związek Strzelectwa Dynamicznego.
Ceny biletów / cennik wejść do Związek Strzelectwa Dynamicznego. Redakcja serwisu www.e-krakow.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 30 zł
    Związek Strzelectwa Dynamicznego cena biletu normalnego: od 30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Związek Strzelectwa Dynamicznego opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij