Świeradów-Zdrój usytuowany w Górach Izerskich jest jedną z najciekawszych miejscowości na Dolnym Śląsku. Relaksujący i przyjazny nastrój kuracyjnej miejscowości przyciąga do siebie nie tylko amatorów górskich wędrówek, ale podobnie (a może przede wszystkim) turystów chcących odłączyć się od biegu codziennego życia.
Wytrawni kuracjusze zdają sobie sprawę, jak duże znaczenie dla relaksu ma znalezienie dobrego noclegu. Mało, które hotele w Świeradowie Zdrój mogą zaspokoić jakością swoich usług. Z tego powodu warto poświęcić więcej czasu i wybrać ofertę dostosowaną do swoich potrzeb.
Jedną z najciekawszych propozycyj w mieście dysponuje hotel Cottonina. Pochodzący z XIX wieku budynek położony przy ulicy Sanatoryjnej 7 był w przeszłości częścią fabryki bawełny. Dzisiaj wespół z innym budynkiem tworzy niezwykły kompleks noclegowy zaopatrzony w szczególności w komfortowe SPA , znakomitą restauracje, czy też klub muzyczny. Wszystko to ma na celu zadbać o relaks ciała, a także umysłu. Cottonina oddaje do dyspozycji gości 18 gustownie wyposażonych pokoi w pięknej Willi Fabrykanta, w tym 3 pokoje klasy Deluxe, jak również prawie 40 pokoi znajdujących się w nowo postawionym hotelu Mineral SPA.
Cottonina to hotel w Świeradowie Zdrój położony w otoczeniu najciekawszych punktów miasta. W pobliżu znajduje się Pomnik Żaby w Parku Zdrojowym i Izerski Punkt antygrawitacyjny.
Rozpoczynając analizowanie pakietów, które proponują hotele Świeradów Zdrój powinno się zacząć od zaznajomienia się z pakietami wypoczynkowymi hotelu Cottonina.

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij