Mówią, że trzeba mieć jakiś cel, bo inaczej nic nie ma sensu. To samo można zastosować do handlu - trzeba mieć swoją grupę docelową, aby wiedzieć w jaką stronę się kierować. Pensjonat Karkonoski SPA*** w Karpaczu postawił na dzieci, i wychodzi mu to bardzo zgrabnie:

Karpac


Kamerzysta Jelenia Góra

Jest to droga pewna i bezpieczna - wiadomo że rodzice martwią się o swoje dzieci i chcą dla nich jak najlepiej. Co również tyczy się wakacji - im miejsce bardziej przyjazne dla ich pociech, tym bardziej oni będą chętni by tam spędzić czas. Wyżej wspomniany pensjonat idealnie to wykorzystuje, oferując dzieciom masę atrakcji i frajdy, dzięki różnym warsztatom oraz specjalnymi salami do zabaw.

Również ich rodzice mają zapewnione wszystko co trzeba. To wszystko razem, tworzy bardzo atrakcyjną dla rodzin ofertę - a klip reklamowy tylko dodaje uroku i tym bardziej zachęca do spędzenia tych pięknych kilku dni właśnie w pensjonacie Karkonoskim. Można pogratulować autorom dobrego pomysłu i wykonania filmu, ponieważ takie konwencje są rzadkością!

Inne pokoje i kwatery w Karpaczu znajdziesz tutaj:

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij